STREFA KLIENTA

 • Wizytówki firmowe, prezentacje produktów
 • Systemy zarządzania treścią (CMS)
 • Prezentacje multimedialne

Internet

Usługi internetowe

Internet jest najdynamiczniej rozwijającym się ogólnoświatowym medium. Miliony osób codziennie poszukują informacji na temat produktów i usług korzystając z zasobów Sieci. Dzięki temu Internet jest najtańszą i najprostszą drogą dotarcia do zainteresowanych osób i pozyskania nowych klientów, oraz zorganizowania komunikacji z pracownikami i kontrahentami.

Pracownicy naszej firmy zajmują się kreowaniem internetowego wizerunku przedsiębiorców od końca lat 90., gdy rynek dopiero zaczynał dostrzegać potęgę tego środka komunikacji. Duże doświadczenie pozwala nam spojrzeć w szerszej perspektywie na potrzeby Klientów. Nie zapominamy również o poznawaniu najnowszych technologii, aby rozwiązania oferowane przez nas były zawsze zgodne z obecnie panującymi trendami. Jesteśmy pełni nowych pomysłów i nie ma dla nas rzeczy niewykonalnych.

Nutresin Herbapure Ear
Check!
https://nutresinherbapureear.com/

Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług internetowych, przeznaczonych zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm, instytucji, organizacji i osób prywatnych. Od prostych wizytówek firmowych, przedstawiających podstawowe informacje o przedsiębiorstwie i jego ofercie, do szytych na miarę, skomplikowanych systemów zarządzania zamówieniami, pracownikami, kontaktami z klientami, itd. Jesteśmy również w stanie zaplanować sposób przedstawienia firmy w Internecie i innych mediach - od logotypu, poprzez serwis internetowy i jego pozycjonowanie do kampanii reklamowych w wyszukiwarkach i portalach. W naszej ofercie znajduje się również utrzymanie na naszych serwerach Państwa stron www oraz skrzynek pocztowych (e-mail) dla wszystkich pracowników Państwa firmy.

świeca odwroconego działaniaJeżeli nie chcą Państwo ponosić kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika lub zespołu pracowników odpowiedzialnych za obsługę kontaktów Państwa firmy poprzez Internet - proponujemy usługę outsourcingu. Pracownicy naszej firmy zajmą się każdym aspektem obecności przedsiębiorcy w Internecie - będą uaktualniać Państwa stronę internetową o najświeższe informacje, otrzymywać i odpowiadać na kierowane do Państwa e-maile. Zestawienie wszystkich podjętych przez nich akcji znajdą się w dostarczanym na Państwa biurko raporcie okresowym.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą listą naszych usług internetowych. W każdej chwili mogą Państwo liczyć na naszą pomoc - proszę wypełnić formularz kontaktowy, a nasi handlowcy z przyjemnością skontaktują się z Państwem i odpowiedzą na wszelkie pytania oraz przyjmą zamówienie.

Jeżeli jeszcze nie są Państwo pewni, jaki sposób promocji firmy w Internecie byłby najkorzystniejszy - prosimy o kontakt! Nasi pełni pomysłów doradcy klienta, całkowicie za darmo przeprowadzą analizę Państwa potrzeb, firmy oraz branży, w której Państwo działacie i zaproponują różne warianty oferty. To nic nie kosztuje!

 

Strefa Klienta

Proszę się zapoznać z naszą ofertą:

 • » pozycjonowanie, bannery i boksy
  reklamowe
 • » tworzenie społeczności
  internetowych
 • » Obsługa serwisu www firmy,
  outsourcing
 • » doradztwo IT
 • » obsługa informatyczna firmy,
  outsourcing
 • » dostarczanie i serwis urządzeń
 • » sieci lokalne, bezprzewodowe
 • » audyt bezpieczeństwa i legalności
  oprogramowania
 • » kopie bezpieczeństwa - backup
 • » obsługa zdalna

NEWSLETTER

Szkolenia informatyczne

Informatyka - internet - wszystko pnie się do przodu.

Szkolenia biznesowe i psychologiczne

Kursy, szkolenia.. wszystko znajdziesz..

Profesjonalna fotografia cyfrowa

Sprawdź co mamy do zaoferowania..

FIRMA

"Nasza firma wykonała charytatywnie prace programistyczne związane ze stroną internetową schroniska dla koni i innych zwierząt w Tychach."

 

EXANTE - Zespół grafików i programistów firmy Media General stworzył awangardowy projekt graficzny oraz łatwy system zarządzania działem Realizacje dla Exante.pl

 

 

kulnaro.pl